Prema nepotvrđenim informacijama, jedna osoba je uhapšena večeras u Novom Sadu, nakon pucnjave u ulici Jovana Popovića, prenosi Instagram stranica “192_rs”
Do pucnjave je došlo oko 21 čas na Bulevaru patrijarha Pavla, na Telepu.
– Jedno lice uhapšeno je u Banijskoj ulici na Telepu, u Novom Sadu, samo 200 metara od mesta pucnjave u ulici Jovana Popovića, gde je lakše ranjen muškarac od stakla koje se rasulo nakon pucnjave – navodi se ispod podeljenih fotografija.
Policija je na licu mesta, ali još uvek nema zvaničnih informacija o ovom incidentu. Uviđaj je u toku.
Izvor: Srbija Danas/Blic/Marija Sušić