DEVOJČICA U SRED BELA DANA NAPADNUTA I ZLOSTVALJANA U ŠUMI: Policija uputila hitan apel i moli za pomoć – EVO kako napadač izgleda

Devojčica (13) je rekla da se užas odigrao usred bela dana u Vikersliju blizu Roterhema, u Južnom Jorkširu.

Tvrdila je da je dečak koji ju je napao otprilike njenih godina i da je imao jak škotski naglasak.

Rečeno je da se napad dogodio sredinom maja i policajci sada su pokrenuli istragu. 

Policija Južnog Jorkšira je rekla: “Devojka je prijavila policajcima da je šetala pored Vikerslija Vudsa kada je povukao u šumu i napao dečak za koga veruje da je sličnih godina ili nešto stariji od nje.”

Opisan je kao beo sa pegama, plavim očima i velikim nosom, visok oko metar i sedamdeset i veće građe.

 -Takođe ima jak škotski naglasak – rekla je nesrećna devojčica. 

Rečeno je da se napad dogodio oko podneva 11. ili 12. maja ove godine.

Policija je rekla da je istraga u toku i policija apeluje na sve koji imaju informacije o ovom incidentu da im se jave.

- Pogledajte najnovije ćlanke -