“DEZORIJENTISAN JE I BUNCA” Tetka nestalog Milana otkrila šta se desilo – “Nismo ga još videli, hospitalizovan je”

– Jeste pronađen je, živ je, sad je sve stvar istrage. Nismo ga još videli, ali je hospitalizovan, malo je dezorijentisan i bunca – rekla je kratko tetka muškarca koji je nakon nakon šest dana.

Njegova tetka je rekla da je ona došla iz Austrije kako bi videla sestrića, kao i da je njegova majka stigla iz Ciriha i sada se čekaju prve informacije o tome šta se zaista dogodilo.

Podsećamo, Milan Barbulović (36) nestao je u utorak 11. juna u Beogradu, a njegov nestanak prijavljen je u petak (14. juna) policiji u Negotinu i na Vračaru.

Srbija Danas/Blic

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -