DINAMO JE SKLONIO I POSLEDNJU VEZU SA MAMIĆEM: Ipak, koštaće ih to “PAPRENO”

Svega dan nakon što je obezbedio duplu krunu pobedom u Rijeci u finalu Kupa (3:1), Dinamo je smenio predsednicu uprave kluba Vlatku Peras na sednici Izvršnog odbora. Ipak, koštaće ih to mnogo.

Prema ugovoru Perasove do 2027. godine, pripada joj neto 300.000 evra i to su iz Dinama hteli da ospore.

Nova garnitura funkcionera kluba zamera bivšem predsedniku Mirku Barišiću i njoj što su potpisali ugovor bez znanja Izvršnog odbora, uz klauzulu da mora da joj se isplati sve do poslednjeg centa.

Peras je smenjena posle čak 26 godina rada u Dinamu. Poznata je kao žena od poverenja Zdravka Mamića i to je verovatno i jedini razlog za njenu smenu.

Sada Mamić više nema nikoga u Dinamu i tek ćemo sada gledati kakv je to klub bez čuvenog Maminja.

- Pogledajte najnovije ćlanke -