Veliki šef je pre par dana doneo odluku da Danijel Dujković Munjez bude hitno diskvalifikovan iz “Elite”. On zvanično više nije deo rijaliti programa zbog kršenja pravila koja važe u Beloj kući.
Veliki šef je još jednom pokazao da u Beloj kući vlada nulta tolerancija prema nasilju. Munjez je fizički nasrnuo na Uroša Stanića i to ga je to koštalo učešća u ovom TV formatu.
Nakon što je napustio rijaliti, njegova devojka Stefani Grujić nije mogla da dođe sebi od plakanja, a sada joj se on emotivnim rečima obratio.
– Zvezdo moja, mesecu moj. Izvini što sam te ostavio na ovakav način, čekam te i čekaću te. Da samo možeš da zamisliš koliko mi nedostaješ. Raspadam se. Volim te – napisao je Munjez uz njihovu zajedničku fotografiju, dodavši:
– Na raspolaganju sam vam uvek. Samo imam jednu zamerku. Zaboravio sam tamo nešto što mi mnogo znači, znam da će neko ispasti čovek i da će preneti da je volim i da je čekam, toliko sam zaslužio. Do sledećeg susreta, a znam da će ga biti.
Poslednjom rečenicom na objavi bacio je svoju publiku i pratioce u rebus, jer je ružičasta televizija objavila da će se večeras odigrati vanredno ubacivanje u “Elitu”. Već postoje spekulacije da bi to mogao biti Munjez, a da li će stvarno biti tako, ostaje nam da se uverimo.