Dodik najoštrije osudio teroristički akt u Moskvi

Foto: Profimedia

Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik najoštrije je osudio teroristički napad u Moskvi i izrazio najdublje saučešće porodicama stradalih, predsedniku Vladimiru Putinu i narodu Rusije.

Nikada ne smemo da odustanemo od borbe protiv terorista, koji su zajednički neprijatelj civilizovanog sveta – poručio je Dodik.

I srpski član Predsedništva BiH Željka Cvijanović uputila je telegram saučešća predsedniku Ruske Federacije Vladimiru Putinu povodom terorističkog napada u Moskvi, naglasivši da najsnažnije osuđuje ovaj akt nemilosrdnog nasilja koje nema opravdanje.

Izvor: Srbija Danas/moskvi“>Večernje novosti

- Pogledajte najnovije ćlanke -