DOŠAO JE I TAJ DAN: Kevin Panter odlazi iz Partizana, zna se već i njegov sledeći klub

Amerikanac koji ima i sprski pasoš navodno će preći u Makabi iz Tel Aviva sa kojim je postigao dogovor po pitanju finanasijskih uslova saradnje i posle tri godine napustiće Partizan.

Panter sa Partizanom ima ugovoro do leta naredne godine, a prema saznanjima ”Sport kluba” igrač se odrekao poslednje plate iz ugovora za sezonu 2023/2024, poslečega je od Partizana dobio slobodu da potpiše za novi klub.

Panter je u Partizan stigao 2021. iz Armanija, a sa crno-belima je osvojio prošle sezone ABA ligu. Pre Armanija bio je član Crvene zvezde, Olimpijakosa, Virtusa, AEK-a, Rose Radom, Antverpa i Lavrija.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -