DRAMA U KAFIĆU U BEOGRADU: Muškarac uleteo naoružan, pa posle psovki i vređanja UPERIO PIŠTOLJ U BIVŠU DEVOJKU

Uleteo u kafić sa pištoljem, pa ga uperio u bivšu devojku koja je sedela sa prijateljem.

Muškarac (38) uhapšen je juče na Voždovcu nakon što je usred kafića izvadio pištolj i uperio u svoju bivšu devojku (42).

On je, kako se navodi, došao naoružan u jedan ugostiteljski objekat u kojem je devojka bila sa prijateljem.

Posle psovki i vređanja, izvadio je i pištolj kojim joj je pretio.

Određeno mu je zadržavanje od 48 sati i tereti se za Ugrožavanje sigurnosti.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -