DUGOGODIŠNJA ŽELJA NAVIJAČA ZVEZDE NAJZAD STIGLA IZ NBA LIGE: Prešao je Atlantik, igraće u Evroligi, ali…

Američki bek Šekil Harison odlučio je da najzad pređe Atlantik. On će karijeru nastaviti u ekipi Asvela.

On je godinama velika želja pristalica Crvene zvezde, više puta je bio povezivan sa ovim klubom, a zapravo je postojao i kontakt Harisona sa predstavnicima ekipe sa Malog Kalemegdana.

Ipak, nikad se nije realizovalo, pa je Harison (30) tavorio u Americi sve do danas.

Poslednji klub čije boje je branio bio je Memfis, a pre toga je čak 11 puta menjao dres. Između ostalih imao je saradnju sa Denverom, Lejkersima, Jutom, Čikagom, Finiksom, Portlandom itd.

Sada je video da u Americi, naročito u NBA ligi, nema trenutno mesta za njega, pa je dospeo u francusku ekipu koja nastupa u Evroligi.

Biće zanimljivo videti kako će se snaći.

Najnovije vesti o KK Crvena zvezda možete naći OVDE.

 

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -