Ipak, Nole neće tu stati i već krajem avgusta će krenuti u pohod na novi gren slem.
U Njujorku se od 26. avgusta igra US Open, a titulu upravo brani Đoković. Pred četvrti gren slem sezone na društvenim mrežama se pojavio snimak koji otkriva u kakvoj će opremi Srbin igrati na “Flašing Medouzu”.
Po našem mišljenju veoma elegantno, a ispod se možete i uveriti u to.
Đoković je posle titule u Parizu otišao na odmor koji provodi uglavnom u Crnoj Gori.