Briznuo u plač zbog cimera…
Učesnik “Elite” Uroš Stanić danas je u radio-emisiji Miljane Kulić “Mikseta” doživeo emotivni slom.
Naime, on je prolio reku suza jer se Anita Stanojlović i Anđelo Ranković ograđuju od njega.
– Trudim se da budem dobro, oporavljam se…Ja sam sa Anitom i Anđelom do ovog radija mislio da smo u super odnosima, u radiju sam saznao da kada je nabrajao svoje prijatelje, nije nabrojao mene. Nismo nešto provodili vreme jer su u Odabranima, kada god sam mogao, bio sam uz njih. Anita i ja smo bili u fantastičnim odnosima – rekao je Uroš.
– Šta te je povredilo? – pitala je Miljana.
– Povredilo me je što me nije nabrojao, očekivao sam svoje ime. Pitao sam ga što me nije nabrojao, rekoa je da me je zaboravio, a onda mi je rekao kao zbog situacije sa Ša, ne sviđa joj se moje ponašanje. Matora i ja nemamo neke sukobe, komentarišem ono što mislim, ne sviđa mi se njeno ponašanje. Matora me je tužila, tako da ne bidim da se moje ponašanje promenilo i šta im toliko smeta u mom ponašanju, da su se tako ogradili od mene. Ja ih gotivim, Anđelo je osoba koja me je, posle Janjuša, prihvatila i da je muškarac. Ja nemam s kim da se družim, krivo mi je, izvini – plakao je Stanić.
– Zaboravila sam ga, zaboravio ga je Anđelo, gledala sam da nabrojim ljude koje ne pominjemo tako često. Uroševo ponašanje mi se ne sviđa, dolazi posle sukoba sa Ša, kaže: “Zagrli me”, ja mu kažem da ne mogu, jer će da izgleda da ti dajem podršku, jer ne želim da mu dajem vetar u leđa…Komentariše se po kući da ti dajem vetar u leđa – rekla je Anita.
Detaljnije pogledajte u nastavku.