EMBID VIŠE NEĆE IGRATI U FILADELFIJI? Velika promena u NBA ligi na pomolu

Ponuđeno je da se tim prebaci u deo grada koji se zove Kamden, preko mosta od centra Nju Džersija, gde se gradi nova arena, koju bi tim dobio na korišćenje potpuno džabe.

Inače, tu već nekoliko godina postoji trening centar Seventisiksersa i svakako da bi bilo atraktivnije da najveća zvezda tima Džoel Embid sa timom igra u mestu koje je nadomak Njujorka nego u Filadelfiji.

Želja za promenom lokacije je što tim želi da napravi veću i moderniju arenu, a to ne mogu da urade u Filadelfiji.

Ovo ne bi bio prvi put da se Seventisiksersi sele, pošto su ranije bili u Njujorku, a zvali su se Sirakjuz Seventisiksersi.

Tamo su bili od 1946. do 1963. godine, kada su se preselili u Filadelfiju.

- Pogledajte najnovije ćlanke -