Englezi ISPISALI ISTORIJU pobedom nad Srbijom!

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Engleske sa 1:=, u prvom meču na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Izabranici Dragana Stojkovića Piksija pokazali su da i pored poraza, mogu da se nose i sa najboljim ekipama, a Orlovima je presudio pogodak koji je postigao Džud Belingem u 13. minutu.

Upravo taj pogodak, bio je dovoljan za pobedu, a s obzirom na to da su uspeli da sačuvaju svoju mrežu, Englezi su uspeli i da obore jedan rekord.

Naime, selekcija Engleske, postala je prva uz istoriji Evropskih prvenstava, koja je uspela da veže pet mečeva bez primljenog gola na pet vezanih mečeva u grupnim fazama Evropskih prvenstava.

Podsetimo, u narednom kolu Srbija igra sa Slovenijom, dok će Englezi odmeriti snage sa selekcijom Danske.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -