ENGLEZI ZAGRIZLI: Premijerligaš odvodi najboljeg igrača Zvezde

Korejski fudbaler Hvang In Bom pokazao se kao najbolje pojačanje Crvene zvezde ove sezone, a upravi kluba sa Marakane biće teško da ga zadrže.

Za usluge veznjaka zainteresovani su brojni evropski timovi, a poslednji u nizu jeste Vulverhempton. Skauti engleskog tima su uživo gledali meč polufinala Kupa Srbije protiv Partizana i imali su šta da vide. 

Hvangov zemljak Čoi Bjung Đin je preneo i da su pored “Vukova” bili tu i predstavnici Kristal Palas. 

Fudbaler je za Zvezdu odigrao 30 utakmica, postigao je pet golova, a ima i isto toliko asistencija. U Beograd je stigao za 5.5 miliona evra iz Olimpijakosa. 

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.

- Pogledajte najnovije ćlanke -