EP U OSIJEKU: Brozna za srpske strelce

Srpski strelci Milutin Stefanović, Milenko Sebić i Marko Ivanović osvojili su bronzanu medalju u takmičenju “Trio izazov” u gađanju malokalibarskom puškom iz trostava na Evropskom prvenstvu u Osijeku. Srbija je u kvalifikacijama zauzela četvrto mesto.

- Pogledajte najnovije ćlanke -