Evo zašto Anđelo nije upoznao Anitinog sina – iza njihovih osmeha krije se prava istina o odnosu sa malim Aleksejem

Pobednica i njen dečko stali su pred kamere našeg portala i iskreno progovorili.

Jedan od ljubavnih parova koji su obeležili ovu sezonu “Elite” su svakako mlada Anita Stanojlović i maneken Anđelo Ranković. Njihova romansa započela je na imanju u Šimanovcima, a nastavila se izlaskom u spoljni svet.

Anita je proglašena pobednicom i osvojila je nagradu u vrednosti od 100.000 evra, dok je njenom dečku 50.000 evra i drugo mesto izmaklo za dlaku, te je osvojio visoko treće mesto.

Anita i Anđelo pojavili su se na nedavno održanoj žurki povodom kraja “Elite”. Oni su razgovarali sa sedmnom silom i otkrili brojne planove koje imaju za budućnost. Jedna od tema koja se povela je i manekenov odnos sa Anitinim sinom, Aleksejem. Tom prilikom oboje su objasnili da maneken nije upoznao malog dečaka jer nije još došlo vreme za to.

 – Šta misliš kako će Aleksej reagovati na tebe? Verujem da radite na tome da ćeš ga jednom upoznati – glasilo je pitanje naše novinarke.

 – Pa upoznaću ga kad bude došlo vreme za to, onda možemo da pričamo o tome – odgovorio je maneken, pa se Stanojlovićeva ubacila:

 – Sve svojim tokom kada dođe vreme. Mislim da ne trebamo sa tim stvarima da žurimo, ipak je on mali i ne treba da gleda neke stvari. Bolje kada se sve slegne i kada budemo sigurni u sve što se dešava.

 Anita je takođe otkrila sa kim će od sada živeti, budući da je njena majka Angelina objavila da se više neće odvajati od sina.

 – Naravno da se necu razdvajati od sina. Kada se budem udavala naravno da Aleksej ide sa mnom – zaključila je pobednica “Elite 7”.

 – Tako je, prosto, sada smo u vezi. Ukoliko i kada dođe do takve situacije koja je nekako jača još od ove veze, onda se sve to podrazumeva – dodao je Ranković.

Detaljnije pogledajte u nastavku:

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -