Fantastične vesti iz Londona – Novak igra na Vimbldonu

Novak Đoković, najbolji srpski teniser i doskorašnji “broj jedan” na svetu, definitivno će nastupiti na Vimbldonu.

Đoković je odradio trening sa Janikom Sinerom, posle čega je kratko porazgovarao sa novinarima koji su se okupili tu.

Trening Novaka Đokovića i Janika Sinera na Vimbldnu

A na pitanje kako se oseća, Novak je u trenutku dok je izlazio sa terena, rekao:

„Osećam se dobro .Vidimo se, ljudi.“

Nakon toga usledilo je potpitanje da li misli na žreb, na šta je Novak odgovorio potvrdom u vidu podignutog palca.

Iako još uvek nije i zvanično to potvrdio, čini se da je sve kako bi trebalo, te da će se Đoković nadmetati u Londonu za titulu.

BONUS VIDEO

- Pogledajte najnovije ćlanke -