Košarkaši Crvene zvezde osvojili su ABA ligu, pobedom nad Partizanom sa 82:76, u trećoj utakmici finalne serije i tako sa 3:0 “pomeli” večitog rivala.
Tim povodom, klub sa Malog Kalemegdana je “pecnuo” večitog rivala objavom na društvenim mrežama.
Naime, crveno-beli su uz rezultat meča, okačili i nekoliko emotikona metli, aludirajući tako da su “počistili” Partizan.