Flečer Megi posle meča pričao o Ferelu

Podgoričani su bili ravnopravan rival tokom tri deonice, a čini se da je moman odluke bio kada je isključen ponajbolji igrač na meču do tada Jogi Ferel.

– Igrao je sjajno do isključenja. On je naš najbolji strelac i sa njim igramo daleko bolje i to pre svega u napadu – rekao je posle meča košarkaš Budućnosti Flečer Mekgi.

Podgoričani svakako ni sledeće sezone neće igrati u Evroligi.

– Na kraju godine smo počeli da igramo bolje. Pogotovo od dolaska novog trenera. Hteli smo da pokažemo da poseduje kvalitet kao evroligaški timovi poput Zvezde i Partizana – dodao je Flečer uz napomenu da mu sviđa u Podgorici, ali da nije siguran gde će biti sledeće sezone.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -