“GINULI SMO U 20. VEKU VIŠE NEGO DRUGI” Vučić istakao najvažniji zadatak

Predsednik Vučić je rekao da su nad našim narodom počinjeni brojni i strašni zločini, i da smo za agresore mi bili kolateralna šteta.

– Zato možemo bolje da prepoznamo koliko je važna sloboda, i gde je i kakav je put Srbije, i put Republike Srpske. Moramo da budemo mudriji nego obično, da pokažemo da smo dovoljno pametni. 

– Ginuli smo u 20 veku više nego drugi, dajte da pametnom politikom sačuvamo glave naše dece! Da kroz mir ostvarimo naše interese i ciljeve. To je naš najvažniji zadatak – poručio je Vučić.

Prvi Svesrpski sabor Srbije i Republike Srpske pod nazivom “Jedan narod, jedan sabor – Srbija i Srpska” održava se danas u Beogradu.

- Pogledajte najnovije ćlanke -