Ispred Rokvićevog stana okupio se veliki broj komšija, na velikom natpisu su mu poručili da je on njihov ponos, a veliki broj dece ga je dočekao ispred ulaznih vrata.
Nikola Rokvić se vratio u svoj dom nakon što je više nedelja pešačio 1000 kilometara na hodočašću između Beograda i manastira Svetog Nektarija eginskog. On je u kasnim popodenvnim časovima sleteo na aerodrom “Nikola Tesla” zajedno sa suprugom Bojanom i troje dece.
Skroman i ozaren popričao je sa našom ekipom ispred aerodroma (više o tome čitajte klikom OVDE), a onda je seo u automobil sa porodicom i otišao ka svom stanu. ipak, nije slutio da ga ispred zgrade gde živi čeka još jedno iznenađenje.
Ispred u kraju su ga dočekale komšije i veliki broj dece, koji su mu aplaudirali i čestitali.
Rokvić je od izneđenje prekrio lusta rukama, a onda je prišao i svako dete poljubio u glavu.
Na velikom transaparentu koji je okačen na 1. sprat zgrade pisalo je: “Nikola, ponosni smo na tebe”.
“Kakve komšije imam! Ovo se pamti ceo život! Bog vas blagoslovio dragi moji!” – napisao je Nikola na svom profilu na Instagramu.
Inače,Rokvić je potvrdio da je sa današnjim danom za fondaciju porodica prikupljeno nešto više od 39.000.000 dinara.