GROBARI ĆE BRZO ZABORAVITI NA PANTERA: Partizan dovodi evroligašku BOMBU (FOTO)

Italijanski novinar Mateo Andreani prenosi da su crno-beli naciljali plejmejkera Olimpijakosa Najdžela Vilijams Gosa. 

Amerikanac je već igrao u Partizanu u sezoni 2017/18 i bio najbolji igrač tima Miroslava Mute Nikolića. 

Nakon toga je krenuo njegov uspon, a kruna je bila titula šampiona Evrope sa Real Madridom prošle godine.  

Gos je ostao u dobrom sećanju navijačima crno-belih i jasno je da bi ga dočekali raširenih ruku.

- Pogledajte najnovije ćlanke -