Fudbaler Crvene zvezde Hvang in Bom obratio se srpskim medijima posle pobede nad Partizanom.
Crveno-beli su savladali večitog rivala (2:0) i plasirali se u finale Kupa Srbije.
Korejac je istakao zadovoljstvo što je tim slavio protiv Partizana dva puta u samo pet dana, a potom je upitan da prokomentariše petarde koje su bačene na njega od strane gostjućih pristalica. Zvezdin prvotimac jedva je izveo korner.
– Očekivao sam da će me gađati. To su radili i u utakmici na njihovom stadionu. Sigurno da nije bilo lako izvesti loptu u tim trenucima. Znao sam da su naši navijači uz mene – rekao je Hvang.
Dotakao se i svojih centaršuteva.
– Imao sam i dobrih i loših centaršuteva. To je fudbal, ali bitno je da budem skoncentrisan tokom celog meča. Moji igrači mogu dobro da iskoriste te moje ubačaje… Katai, Šerif, Dragović…. – završio je fudbaler Crvene zvezde.
Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.
Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.
24.04.2024. 22:20