GUST DIM NA AUTO-PUTU: Automobil beogradske registracije se ZAPALIO u Crnoj Gori

Na auto-putu “Princeza Ksenija” danas se zapalilo jedno vozilo, saopšteno je crnogorskim portalima iz OKC-a Uprave policije i Monteputa. Povređenih, kako su rekli, nije bilo.

– Na auto-putu se zapalio automobil marke ‘citroen’ begradskih registarskih oznaka. U pitanju je samozapaljenje – rekli su iz policije za lokalne medije

Kako su naveli, nezgoda se dogodila kod tunela Vilac.

Iz Monteputa su naveli da su požar ugasile vatrogasne ekipe.

Izvor: Srbija DanasĆ/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -