Na auto-putu “Princeza Ksenija” danas se zapalilo jedno vozilo, saopšteno je crnogorskim portalima iz OKC-a Uprave policije i Monteputa. Povređenih, kako su rekli, nije bilo.
– Na auto-putu se zapalio automobil marke ‘citroen’ begradskih registarskih oznaka. U pitanju je samozapaljenje – rekli su iz policije za lokalne medije
Kako su naveli, nezgoda se dogodila kod tunela Vilac.
Iz Monteputa su naveli da su požar ugasile vatrogasne ekipe.
Izvor: Srbija DanasĆ/Telegraf