HAOS U CENTRU BEOGRADA! Tramvaj iskočio iz šina, drugi vagon se kompletno otkačio

U Beogradu u Resavskoj ulici došlo je do ispadanja tramvaja iz šina

Ceo durgi vagon tramvaja je izleteo iz šina na krivini kada je tramvaj skrenuo iz Bulevara u Resavsku ulicu.

Kako je za Mondo ispričao očevidac majstori su popravljali taj deo šina, a onda je naišao tramvaj. “Ovi majstori su tu od ranije popravljali šine. Kada je naišao tramvaj oni su zastali sa radovima da tramvaj prođe i onda je drugi deo tramvaja izleteo”, ispričao je očevidac za naš portal.

Srbija Danas/Mondo

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -