Voditeljka je ušla u dublji razgovor sa sagovornicom koji je postao glavna i goreća tema na društvenim mrežama.
Voditeljka Jovana Joksimović i književnica Vedrana Rudan ponovo su u centru pažnje zbog viralnog video snimka njihovog razgovora u jutarnjem programu, koji se prepričava i više od godinu dana nakon emitovanja.
Naime, društvenim mrežama kruži video u kojem Vedrana Rudan pokušava da uvredi Jovanu Joksimović, komentarišući njeno bogatstvo i fizički izgled. Uprkos vremenskom odmaku, ovaj snimak i dalje izaziva reakcije i rasprave među korisnicima.
U kontroverznom razgovoru, Vedrana je izjavila:
– Evo da sam ja plaćena kao vi, ja bih možda i lepše izgledala od vas – započeka je Vedrana.
Jovana joj je na to odgovorila pitanjem:
– Nisam se nešto potrudila – dodala je Jovana.
Rudan je nastavila:
– Pa nisam baš sigurna. Niste vi nešto lepi, zato što niste uložili u sebe. Pogledajte mene, a pogledajte sebe. Zašto ste vi tako lepi, a ja nisam? Ja mislim da bih ja bila mnogo lepša da imam vaše pare.
Jovana je zatim pitala:
– Mislite da sam nešto ulagala u svoj izgled? Šta ste zapeli za moje pare? Koje pare? – nastavila je voditeljka.
Sukob se dalje produbio kada je Rudan primetila:
– Čim ja vas vidim sa troje dece, sa najnovijim džipom. I kad ja vidim nekoga ko vozi dva automobila od 500.000 evra i kupio viletinu, mogu samo da kažem vau. A gde je tu pravda? – nastavila je gošća.
Na to je Jovana odgovorila sledeće:
– Ja sam se dobro udala – dodala je Joksimovićka.
– Ili se Željko dobro oženio? – upitala ju je Vedrana.
Jovana je zaključila:
– Ja sam se dobro udala i on se super oženio,” na šta je Vedrana dodala: “Mislim da se on bolje oženio, nego što ste se vi udali, ali dobro.”
Ovaj dijalog između Jovane Joksimović i Vedrane Rudan i dalje privlači pažnju javnosti, a snimak njihovog razgovora se često deli i komentariše na društvenim mrežama, pokrećući rasprave o bogatstvu, izgledu i društvenoj pravdi.
Podsetimo da je Vedrana, nedavno, na svom blogu napisala tekst pod naslovom “Rak i ja” u kom je govorila o svojoj borbi.
Vedrana se, trenutno, oporavlja u bolnici Merkur i u sigurnim je rukama doktora Radiohirurgije iz Svete Nedelje.
Putem njene Fejzbuk stranice, tada je usledilo sledeće oglašavanje:
– Poštovane čitateljice i čitatelji Vedraninog bloga, pišem vam u njeno ime. Nismo očekivali toliku podršku od vas. Stiglo nam je na hiljade mejlova i poruka sa dobrim željama iz čitavog sveta. Vedrana vam se iskreno zahvaljuje. Nije depresivna, nije žalosna, dapače, oduševljena je što joj je život postao izuzetno buran i zanimljiv. U rukama je vrhunskih lekara – piše, između ostalog, u objavi, kao i sledeće:
– Kaže da je konačno spoznala koja je ona faca i nada se da za nedelju dana neće postati još veća. Svi vi koji poznajete njen humor znate na šta misli, neću vam prevoditi jer meni ništa nije smešno. Pozdrav! Administrator stranice.