HOROR I PANIKA U BEOGRADU! Maturant u alkoholisanom stanju uskočio u Savsko jezero, HITNE službe brzo reagovale

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Policijske ispostave za bezbednost na rekama, danas oko 17 časova, spasili osamnaestogodišnjeg maturanta koji je u alkoholisanom stanju uskočio u Savsko jezero.

Brzom reakcijom policije on je bezbedno izvučen na obalu i ukazana mu je lekarska pomoć.

Ministarstvo unutrašnjih poslova ponovo apeluje na sve maturante da se u vreme proslava mature ponašaju odgovorno i vode računa o svojoj bezbednosti, kao i bezbednosti svojih drugara.

Izvor:Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -