HOROR U BEOGRADU: Žena se porodila u stanu, pa bebu bacila u kontejner?! Hitno završila na operaciji

Večeras je u GAK u Višegradskoj ulici primljena žena (1985), za koju se osnovano sumnja da se sama porodila u stanu.

Kako se saznaje, sumnja se da je nakon porođaja bebu ubacila u crnu vreću i bacila u kontejner.

U bolnicu je došla jer je životno ugrožena zbog komplikacija prilikom porođaja.

Trenutno se nalazi na operaciji.

Policija istražuje slučaj.

Srbija Danas/Kurir

- Pogledajte najnovije ćlanke -