HOROR U MESTU KOD ODŽAKA! Muškarac (50) PUCAO sebi u glavu iz vatrenog oružja

Danas je u mestu Lalić kod Odžaka došlo do samoubistva u bašti jedne kuće. Prema nezvaničnim saznanjima, čovek star oko 50 godina, otišao je iza kuće i pucao sebi u glavu iz vatrenog oružja.

Smrt je konstatovana na licu mesta. Policija je obavila uviđaj.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -