Danas je u mestu Lalić kod Odžaka došlo do samoubistva u bašti jedne kuće. Prema nezvaničnim saznanjima, čovek star oko 50 godina, otišao je iza kuće i pucao sebi u glavu iz vatrenog oružja.
Smrt je konstatovana na licu mesta. Policija je obavila uviđaj.
Izvor: Srbija Danas/Telegraf