Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić poručila je danas da je ponosna na predsednika Aleksandra Vučića.
Ona je ocenila da će njegov govor na sednici Generalne skupštine UN ostati upisan u istoriji.
– Ponosni smo na Aleksandra Vučića! Hvala što ne daš da nam gaze Srbe i Srbiju – objavila je Brnabić na nalogu X.
Navela je i citat iz govora predsednika koji je na sednici Generalne skupštine UN o Srebrenici rekao: “Ne branimo sebe, branimo svet i principe međunarodnog prava”,
– Nema povlačenja, nema predaje – zaključila je Brbanić.