Imaće veoma VAŽNU ULOGU: Nakon vesti o novom rijalitiju na Hajpu, Ana Ćurčić se hitno oglasila

Kako je direktor Hajp TV-a najavio, od septembra meseca će domaća javnost imati mogućnost da prati novi rijaliti format.

Danas je kao bomba odjeknula vest da je direktor Hype produkcije, Saša Mirković, kupio čuveno imanje u Lisoviću. Ovo imanje postalo je naširoko poznato domaćoj javnosti kada je vlasnik i direktor Pinka, Željko Mitrović, baš tamo godinama snimao rijaliti program “Farma”.

Mirković je već neko vreme pregovarao kako bi kupio imanje i otpočeo svoj projekat, o čemu je sada obavestio javnost. 

Ovim povodom kontaktirali smo Anu Ćurčić kako bismo iz prve ruke čuli da li će voditi rijaliti šou.

 – Nešto ću raditi, ali šta…Moraćete da sačekate – rekla je Ana za Srbija Danas.

Kao što je poznato, imanje u Lisovićima je godinama unazad pusto, tačnije od kada se ne snima rijaliti “Farma”. Od 2016. godine, na njega niko nije kročio, a kako je najavio Mirković, od kako je imanje postalo vlasništvo Hype-a sve će biti cakum – pakum. Celo leto će se raditi rekonstrukcija celokupnog kompleksa, kako bi do septembra i početka rijalitija koji su svi voleli i sa radošću ga gledali, zasijao u punom sjaju. Staro – novo imanje će izgledati potpuno drugačije, a kako se najavljuje biće to novi format o kojem će se tek pričati.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku.  

- Pogledajte najnovije ćlanke -