“Imaćeš PROBLEM SA MNOM” Ana Sević otvoreno o ODNOSU sa Darkom Lazićem: OVO je njeno mišljenje o Katarini

Ne kriju u kakvom su odnosu i skroz otvoreno govore o tome kako se slažu.

O narušenom odnosu bivših supružnika Ane Sević i Darka Lazića mnogo se pisalo i pričalo, ali u poslednje vreme njihov odnos je postao i te kako skladan. 

Iako su prošli kroz težak period nakon razvoda, njih dvoje su uspeli da izgrade prijateljski odnos koji mnogi mogu da požele.

Nedavno su Ana i njen suprug bili gosti na Darkovoj svadbi, čime su pokazali da su nesuglasice iza njih. Oni su zajedno otkrili kako su uspeli da uspostave dobar odnos, ističući koliko im je bitno da podržavaju jedno drugo.

– Najbitnije je da u životu podržavamo jedno drugo i da budemo jedno uz drugo i u dobru i u zlu – rekao je Darko, ističući značaj međusobne podrške. 

– Takav odnos bih svakome poželela. Kad nešto ne ide, hajde da napravimo prijateljski odnos, za mene je to sasvim normalna stvar. Otkad se Darko vratio u Lorenin život, odmah se vidi promena na detetu. Odmah je sve lepše – poručila je Ana.

Darko je otkrio i kako je njihova ćerka Lorena reagovala na vest da će dobiti sestru: 

– Prva Lorenina reakcija je bila kad smo joj saopštili da će dobiti sestru: ‘Joj, dosta mi je bebaća više’ – dodao je da je sada srećna zbog dolaska bebe i da uživa u iščekivanju.

Ana je podelila i Loreninu reakciju na njenog mlađeg brata: 

– Meni je rekla kad smo joj saopštili da čekam Simeona: ‘Nadam se da je to to’. Sada je mnogo srećna što će dobiti sestru. Ma samo neka se deca rađaju i neka su živa i zdrava – rekla je Ana i dodala sa smeškom:

Rekla sam Darku: Nemoj ovu da si zeznuo, imaćeš problem sa mnom. Sve se lepo uklopilo, Katarina je divna devojka. Neizmerno sam zahvalna i njoj i njenoj porodici koja je prema Loreni onakva kakva se samo poželeti može – rekla je ona.

Ana i Darko su pokazali da čak i nakon razvoda, uz međusobno poštovanje i saradnju, porodica može ostati ujedinjena i funkcionalna.

- Pogledajte najnovije ćlanke -