Jovana i Željko su mu se javno obratili i na ovaj način odali priznanje Novaku.
Pevač Željko Joksimović i njegova supruga, voditeljka Jovana Joksimović, oglasili su se povodom osvajanja zlatne medalje Novaka Đokovića na Olimpijskim igrama u Parizu.
U svojim objavama na Instagramu, Joksimovići su izrazili zahvalnost Đokoviću za sve što je učinio za našu zemlju i uputili mu kratku, ali snažnu poruku.
Jovana je uz fotografiju Novaka sa medaljom napisala: “Hvala ti” i dodala gif velike zlatne medalje, koja na sebi ima broj 1.
Njen suprug Željko je takođe objavio fotku Noleta i kratko napisao “Hvalaaaa” i stavio emodži srpske zastave.
Ovim gestom, Joksimovići su odali priznanje Đokoviću za njegov izvanredan doprinos sportu i njegovu neizmernu posvećenost.