ISTI POTEZ: Evo kako su se Joksimovići ZAHVALILI Đokoviću – jedna, ali moćna reč

Jovana i Željko su mu se javno obratili i na ovaj način odali priznanje Novaku.

Pevač Željko Joksimović i njegova supruga, voditeljka Jovana Joksimović, oglasili su se povodom osvajanja zlatne medalje Novaka Đokovića na Olimpijskim igrama u Parizu.

U svojim objavama na Instagramu, Joksimovići su izrazili zahvalnost Đokoviću za sve što je učinio za našu zemlju i uputili mu kratku, ali snažnu poruku.

Jovana je uz fotografiju Novaka sa medaljom napisala: “Hvala ti” i dodala gif velike zlatne medalje, koja na sebi ima broj 1.

Njen suprug Željko je takođe objavio fotku Noleta i kratko napisao “Hvalaaaa” i stavio emodži srpske zastave.

Ovim gestom, Joksimovići su odali priznanje Đokoviću za njegov izvanredan doprinos sportu i njegovu neizmernu posvećenost.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -