Ojužile su obe posvađane strane.
Porodična zavrzlama između poznatog rijaliti učesnika i još poznatije rijaliti porodice Kulić konstantno intrigira mnogobrojnu publiku investiranu u njihov odnos.
Ivan Marinković je u emisiji “Narod pita” izrazio veliku radost zbog skorog susreta sa svojim sinom Željkom. Takođe se osvrnuo na prethodne nesuglasice sa majkom svog deteta, Miljanom Kulić.
– Dobro veče, pozdrav svima. Ivane, ti si našao utehu u alkoholu, jer te je žena ostavila. Kad žena ostavi, muškarac se pro*urva, krade, ili propije – kazao je Ivan.
– Dosadno mi je da ljudi pričaju o tome da sam se propio. Nisam se ni pro*urvao, to mi sada najmanje treba. Od svega što ste rekli, ništa ne radim. Treba da se posvetim stvarima koje sam zapostavio. Jelena ništa nije bolja od Miljane – kazao je Ivan.
– Jelena ništa nije bolja od Miljane – kazala je gledateljka.
– Miljana je puno bolja od Jelene, tako je ispalo – kazao je Ivan.
– Sad si se setio to da kažeš. Zapostavio si svoju decu, a sada nešto pričaš i kriviš druge – dodala je Milena.
– Ivane, rekao si da ideš u Niš kod sina Željka. Kako je do toga došlo? – upitala je voditeljka.
– Čuo sam se sa Marijom, rekli smo šta zameramo jedno drugom. Ona je navijala da ja spustim loptu i sa Miljanom, kako bi Željko imao dobar odnos sa mnom. Meni je to trenutno najvažnije – kazao je Ivan.
Detaljnije pogledajte na snimku ispod:
Kulići napustili Srbiju
Porodica Kulić otputovala je u Crnu Goru na letovanje.
Kako je Marija Kulić otkrila, tamo će odmarati do prve polovine avgusta.
– Dragi naši, obaveštavam vas da smo Miljana, Željko, Siniša i ja na letovanju tj. na moru, od 19. jula do 7. avgusta. Ne pratimo emisije, niti bilo šta na TV-u jer uživamo u prelepom hotelu, na plaži, u hladu i odmaramo od mnogih opsednutih nama. Želimo svima da uživaju u životu kao mi – napisala je Marija na društvenoj mreži Instagram.