Sačekale su ga prelepe vesti nakon što je napustio “Elitu”.
Sinoć se u “Eliti” odigrala emisija “Vanredno izbacivanje”, a voditelj Milan Milošević je ušao u Belu kuću nakon prvog preseka glasova, te otkrio da Luka Majčica zauvek napušta imanje u Šimanovcima.
– Napravljen je prvi finalni presek i jedno od vas 29 će završiti učešće u rijalitiju. Da vidimo ko je najugroženiji, da li ima neko ko želi da ide kući? – pitao je Milan, pa dodao:
– Milice, ti si ugrožena ovog trenutka, da li si očekivala da postoji šansa da ne uđeš u superfinale? – pitao je Milan.
– Nisam nešto raspoložena od jutros, kao da sam nešto predosetila, imam koga da me čeka kod kuće, tako da nije smak sveta – rekla je Milica.
– Ugrožena je još jedna osoba, to je Luka Majčica – istakao je Milan.
– Očekivano, 10 meseci ovde, lep provod i stvarno sam zadovoljan što sam ovako dugo ovde – rekao je Majčica.
– Nisu samo njih dvoje ugroženi, još neko će ustati a to je Teodora Delić – dodao je Milan.
– Neko od njih zauvek napušta Belu kuću, a to nije Milica Veličković – proglasio je Milan, pa otkrio da Belu kuću napušta Luka:
– Pred samo superfinale Elitu napušta Luka Majčica – otkrio je Milan.
Nakon ovog saznanja, Luka se pozdravio sa cimerima, a zatim zauvek napustio Belu kuću.
U studiju ga je sačekala šok-informacija. Naime, bivši učesnici “Elite” prišli su Luki i čestitali mu što je dobio dete, pošto on nije znao da je postao otac po drugi put.