Izbačena nakon porodične tragedije iz kuće: Aleksandra ulazi u “Elitu” kako bi preživela – Sa majkom ne pričam već 7 godina

Aleksandra Babejić (26) došla je na pregovore na televiziju “Pink” kako bi ušla u osmu sezonu rijalitija “Elita”.

Ova mlada dama imala je težak život ispunjen porodičnim dramama zbog kojih je ostala na ulici.

– Mirna sam po prirodi, ali i nisam. Životna priča me navela da se prijavim za “Elitu” – otkriva Aleksandra Babejić.

Buduća potencijalna elitarka otkrila je da je bila izbačena iz porodičnog doma nakon smrti oca:

Aleksandra Babejić
Aleksandra Babejić / Izvor: Rajko Ristić

 – Izbačena sam iz kuće. To je učinila moja rođena baka, sve se dogodilo kada je moj otac preminuo, imala sam samo 18 godina – otkriva i dodaje da je bila žrtva maltretiranja, a da sa majkom nije već dugo u kontaktu:

 – Trpela sam psihičko maltretiranje, koje je najgore. Nakon što je baka fizički nasrnula na mene, pobegla sam za Beograd. Pre sedam godina sam poslednji put bila u kontaktu sa rođenom majkom. Sve ću ispričati u “Eliti” – zaključila je Aleksandra Babejić (detaljnije OVDE).

Aleksandra Babejić
Aleksandra Babejić / Izvor: Rajko Ristić

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -