IZBODEN DEČKO U BEOGRADU: Na pitanje inspektora šta se desilo, ponavlja samo jedno

U Urgentni centar u Beogradu noćas je primljen mladić (23) sa ubodnom ranom u nozi.

Njegovo stanje je stabilno.

Nezvanično, on sa inspektorima nije želeo da sarađuje. Odbio je da kaže ko ga je i zbog čega izbo. Više puta.

O slučaju je obavešteno i tužilaštvo.

Istraga je u toku.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -