“Ja sam NEBINARNA OSOBA” Kija Kockar u programu otkrila kako se oseća – Usledio ŠOK u studiju

Ona je objasnila kako to iz njenog ugla izgleda i kako se oseća.

Voditeljka i pobednica rijalitija “Zadruga 1”, Kristina Kija Kockar, dotakla se priče o rodnom identitetu i tom prilikom šokirala izjavom da je nebinarna.

Naime, Kija kaže da poseduje i mušku i žensku energiju i da se u skladu sa tim i deklariše kao ONI.

– Shvatila sam da sam nebinarna. Nisam ni ona, ni on, ni ono, već ONI. Prikazujem se u množini – rekla je Kija i pokrenula raspravu.

– Šta znači biti nebinaran, nemaš brojeve? – upitao ju je voditelj.

– Nemam, ja sam u množini, sve treba da imam u množini i ja imam i mušku i žensku energiju i to je to – objasnila je Kija.

– To znači da ne može da se izjasni ni kao muško, ni kao žensko, nego je i jedno i drugo – dodao je voditelj.

– Ja sam mislio da si ti riba, a ti si nebinarna. Ostao sam bez teksta – rekao je kroz osmeh voditelj i dodao:

– Imali smo autovanje. Žena je posle 30-ak godina priznala da je nebinarna – rekao je voditelj, na šta se Kija nadovezala:

– Zaposlio si nebinarnu osobu. – rekla je Kija.

– Nemam ja ništa protiv, budite vi šta hoćete, ja tu ne pravim nikakvo pitanje – zaključio je voditelj.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -