“JAKO JE PUKLO, SVI SMO ISTRČALI NAPOLJE” Zaposleni hitno evakuisani nakon eksplozije na Novom Beogradu – “Veoma smo se uplašili” (FOTO)

Eskplozija se začula u poslovnoj zgradi a svi koji su se našli u istoj su momentalno evakuisani.

Na licu mesta se nalaze dva vatrogasna vozila koja pokušavaju da otkriju uzrok eksplozije.

– U trenutku se čula eksplozija, jako je puklo! Svi smo odmah istrčali napolje, zgrada je odmah evakuisana, ne znamo šta se tačno desilo – rekao je za naš portal zaposleni u ovoj zgradi. 

Ekipa našeg portala Srbija Danas razgovrala je i sa obezbeđenjem zgrade koje se nalazilo u tom trenutku u blizni eksplozije. 

-Uplašili smo se veoma, nije mi bilo uopšte prijatno. Sva sreća nema žrtava – rekao je on našim reporterima. 

Kako se nezvanično saznaje, došlo je do pucanja u trafo stanici zgrade. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -