JAVNO izneti detalji UGOVORA – Matora ušla u crveno i pred svima OTKRILA šta se dešava u SPOLJNOM svetu

Njihov sukob eskalirao je kada je Jovana osudila Anđela da nema prave prijatelje.

U “Eliti” se večeras emituje emisija “Pitanja novinara”, a voditeljka u studiju je Ana Radulović

Sedma sila je spremna da zajedno sa učesnicima prečešlja sve intrigantne teme koje su obeležile nedelju iza nas. Anđelo Ranković i Jovana Tomić Matora izneli su sav prljav veš iz njihovog druženja i tužbi koje su bile pokrenute sa određenim osobama.

– Sve si dobila tu, sav novac, koga si ti prodala. Kako ne prodaješ osobu a onda se tužiš sa njom, kako možeš prijatelja da tužiš? pitao je Anđelo.

Za razliku od tebe ja nisam imala ugovor kao ti i ja se nisam sa njim družila, ti si se vukao po sudovima ja nisam. Ja i dan danas ulazim raširenih ruku u tu kafanu, jer ja sam kim sam odrasla i družila se, družim se i dalje. Lik molio da uđe u rijaliti, pa polomio ruku, što čačkaš mečku – rekla je Matora.

– Ajde sedi dole budalo, šta ti meni pričaš tu. Ja ovde pričam samo o svojim transferima. Što se uzbuđuješ krompirko – rekao je Anđelo.

– Što ne pričaš sa dečkom koji te je ovde ubacio? Nikad neće biti med, ti si jedan klošar obični. Ceo grad zna sa kim se družim i kod mene je sve transparentno – rekla je Matora.

– Ti si iskompleksirana na njega i bojiš se da se svi ne zaljube a treba da mu se diviš – rekla je Aneli.

Detaljnije pogledajte na video-klipu u nastavku: 

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -