Jedan od najboljih fudbalera Crvene zvezde NAPUSTIO KLUB

Osman Bukari, jedan od najboljih fudbalera Crvene zvezde u poslednjih par godina, zvanično je napustio stadion “Rajko Mitić”. To je potvrdio i klub.

Zvezda se emotivnom porukom oprostila od reprezentativca Gane.

– Još od prvog sprinta na Marakani si nam pokazao koliko ćeš da juriš za Zvezdinim uspesima. Nakon 91 utakmice i 28 golova čistog uživanja u tvojoj igri, vreme je da se oprostimo. Zvezda će zauvek biti tvoja kuća! Hvala za sve, Bukari – stoji u objavi crveno-belih.

Bukari je prodat Ostinu za 7 miliona evra, a i ovaj klub je na svojim mrežama potvrdio dolazak doskorašnjeg igrača Zvezde.

Crveno-beli dres je zamenio zeleno-crnim.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.

 

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -