Jedina ga nije napustila: Lepa Lukić i Boki 13 ponovo na okupu – Hvala joj za pomoć i podršku

Šoumen Bojan Jovanovski, poznatiji kao Boki 13, nedavno je izašao iz zatvora i sada je vrlo aktivan na društvenim mrežama.

Boki 13 je juče objavio fotografiju sa Harisom Džinovićem, a sada se našao u društvu pevačice Lepe Lukić, s kojom je boravio u rijalitiju “Veliki brat”.

 Boki je podelio fotografiju iz jednog kafića, gde je pozirao sa Lepom, uz opis: 

– Moja draga, najdraža Lepa u poseti Skoplju. Moram da vam kažem da je Lepa bila jedna od retkih koja mi je dosledno i bez prestanka pružala podršku i ljubav dok sam bio u zatvoru i bolnici, zvala roditelje i pružala mi nezaboravnu pažnju kao pravi prijatelj u najtežim trenucima! Nemam više šta da joj kažem, samo jedno veliko, hvala Lepa, da si živa i zdrava – napisao je Boki. 

Podsetimo, Bojan Jovanovski je nedavno izašao iz zatvora, gde je proveo četiri i po godine. 

Bio je osuđen na devet godina zatvorske kazne zbog optužbi da je svoju nevladinu organizaciju koristio za prevaru i pranje novca, ali je presuda ukinuta, pa je pušten na slobodu. 

Lepa Lukić je javno govorila o tome da se čuje sa Jovanovskim koji je odsluživao kaznu.

– Čujem se stalno sa Bokijem 13. Sve vreme dok je on bio u zatvoru, bila sam u kontaktu sa njegovom majkom, zvala sam i raspitivala se kako je on, da li mu nešto treba i kako mogu da mu pomognem. Kada je pušten na kućno izdržavanje, zvao me je odmah. Javio mi se da je izašao. Mi se godinama družimo – istakla je pevačica.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -