Jelenina drugarica UPALA U IVANOV STAN – Marinković u šoku, zatekao prazan prostor: “Odnela je sve…”

Nije štedeo još uvek zakonitu suprugu. Bez dlake na jeziku prokomentarisao napad na nju.

Ivan Marinković je ove godine privukao veliku pažnju svojim učešćem u rijalitiju “Elita”. Tokom boravka u om TV formatu bio je u centru pažnje zbog afere između njegove supruge, Jelene Marinković, i jednog od učesnika, Uroša Rajačića.

Tokom žurke koju je organizovao Veliki šef nakon finala “Elite” Žana Omnija je fizički nasrnula na Jelenu. Marinkovićka je odmah otuišla u Urgentni centar gde joj je ukazana lekarska pomoć i stavljena joj je kragna. Ivan je sada prokomentarisao ovu situaciju koja je zadesila Jelenu. Marinković je otkrio da je Jelenina drugarica ušla u njihov stan i odnela njene stvari bez njegovog znanja.

– Jedva sam stigao kod frizera da odem. Nismo imali nikakvu komunikaciju nakon toga. Kragnu je stavila, znači kopirala je Žanu. Što je tražila, to je i dobila. Sve joj se dešava što je samoj sebi uradila. Žao mi je bilo koga, pa i nje, ali to je to… Neka vodi računa o svojim postupcima. Šta da joj radim, čuo sam šta je sve govorila u intervjuima. Kako seješ, tako žanješ. Izabela je ušla u stan i odnela sve, bez mog znanja je to uradila. Jelena je poznata da svoje veze tako završava, ona odmah briše slike, uvek ovako radi. Ona samo ide iz veze u vezu, katastrofa – rekao je Ivan i dodao:

– Sinoć smo se malo zezali, niko kod mene nije bio posle žurke… I posle prvog razvoda braka mi se vrlo brzo desila zaljubljenost i ljubav, verujem da mi možda priliči neka starija i ozbiljnjija – poručio je Marinković, pa progovorio o haosu s Jelenom koji je izbio baš na 50. rođendan njegove bivše supruge Goce Tržan.

– Simbolika neka… Svi me pitaju da li je ve nameštaljka i rijaliti, ljudi ne shvataju da je to život i da se to dešava. Ima tu još nekih datuma, pa ćemo videti šta će biti – rekao je Ivan za “Pink.rs“.

Podsetimo, rijaliti format “Elita” počeo je 2.septembra 2023. godine i tog dana se na imanje u Šimanovcima uselilo 56 takmičara koji su krenuli u borbu za prestižnu nagradu koju je Veliki šef obezbedio za onog najboljeg. Kroz imanje u Šimanovcima i Belu kuću od samog početka prošlo je oko 73 takmičara, a posle više od deset meseci borbe, suza, smeha, druženja, svađa, uvreda krajeva i početaka velikih ljubavi, došla je i noć koju svaki takmičar Elite priželjkuje – superfinale. Veliko superfinale počelo je prošle noći u 21 čas, a nakon osam sati spektakla čiji smo svi svedoci, pobedu je odnela Kruševljanka Anita Stanojlović, dok je drugo mesto I 50.000 evra kući odnela bosanskohercegovačka starleta Aneli Ahmić.

Deset meseci unazad smo živeli, budili se, plakali i smejali se uz učesnike rijalitija “Elita”, koji su nas svojim životinim pričama, ljubavnim problemima, svađama, ali i humorom svakodnevno ostavljali bez reči, a kroz koji mesec uživaćemo u čak dva rijaliti projekta na ružičastoj televiziji – “Eliti 8” i “Farmi”.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -