U Novom Sadu, u jednoj od divljih kuća okruženih zgradama u Ulici Partizanskih baza na Novom Naselju, došlo je jutros oko 4.30 sati do požara.
Kako se vidi na snimku koji je objavila Fejsbuk i Instagram stranica Serbia Live- Novi Sad na licu mesta su bile vatrogasne ekipe, a barake su izgorele.
Veliki, gust dim kuljao je na sve strane. Prema trenutnim informacijama, nema povređenih.