U ulici Vojvode Stepe u Beogradu, tokom noći se dogodila teška saobraćajna nesreća.
Dete (14) udareno je autom na pešačkom prelazu, kako navode svedoci, koji su se u trenutku nesreće našli na licu mesta.
Takođe tvrde da se vozač kretao velikom brzinom, te da je devojčica od udarca letela dvadesetak metara.
Upućeni u stanje devojčice dodaju da je zadobila teške povrede i da se lekari bore za njen život.
Na “Instagram” stranici koja je podelila video sa mesta nesreće, svedoci pišu da je zbrinuta na VMA sa povredama kičme, prelomima donjih ekstremiteta, prelomima lobanje…