Kod bivše fabrike “Cveta Dabić” u Užicu došlo je do incidenta kada je tokom izvođenja radova na putnoj infrastrukturi došlo do curenja gasa, a zatim i do požara.
– Došlo je do pucanja cevi, a zatim do curenja gasa, a onda se pojavio veliki plamen. Strahujemo od moguće eksplozije – kaže za RINU jedan od građana koji živi u blizini.
Na lice mesta su upućene sve nadležne službe, pripadnici policije i vatrogasci spasioci. Saobraćaj u toj ulici je zaustavljen.
Izvor: Srbija Danas/Blic