Jedan srpski državljanin je na Fejsbuku podelio objavu.
Ono što je napisao je sledilo krv u žilama svima koji su pročitali.
“Večeras oko 20:30h po grčkom vremenu u Kalitei je jedno malo dete u kafiću na metar od nas palo, to je tako strašno puklo da smo mislili da je pukla flaša.
Udarilo je glavom u beton, naglo je počelo da krvari i roditelji su ga odmah odneli negde po pomoć držeći maramicu na licu iz kojeg je liptela krv. Ne znam nacionalnost ljudi ali svakako je žalosno, mučno i teško detetu i roditeljima, ne dao Bog nikom.
Da li neko slučajno zna šta se desilo sa detetom?”
On je to napisao u grupi “Grčka info”.