JOŠ DVA KORAKA: Siti predvođen Gvardiolom protutnjao Londonom

Fudbaleri Mančester sitija slavili su na gostovanju Fulamu (4:0) u uvodnom meču 37. kola Premijer lige.

Građani su ovim trijumfom preuzeli prvu poziciju i na dva koraka su od odbrane šampionske titule. Arsenal je dva boda iza Građana i nadaće se kiksu tima Pepa Gvardiole. 

U preostala dva meča, Siti očekuje gostovanje Totenhemu u zaostaloj utakmici, a u poslednjoj rundi dočekuju Vest Hem. Sa druge strane, Arsenal u nedelju igra na Old Trafordu protiv Mančester junajteda, da bi prvenstvo zatvorili sa Evertonom na Emirejtsu. 

Građani su do nove pobede nad Fulamom stigli bez velikih problema, a junak je bio Joško Gvardiol. 

Hrvat je bio dvostruki strelac, dok je mrežu tresli i Fil Foden i Hulijan Alvarez. 

PREMIJER LIGA, 37. KOLO

Fulam – Mančester siti 0:4 (0:1)

Bornmut – Brentford (16)

Everton – Šefild junajted (16)

Njukasl – Brajton (16)

Totenhem – Barnli (16)

Vest Hem – Luton (16)

Vulverhempton – Kristal Palas (16)

Notingem Forest – Čelsi (18.30)

Nedelja 

Mančester junajted – Arsenal (17.30)

Ponedeljak 

Aston Vila – Liverpul (21)

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -