To je drugi odlazak u samo dva dana pošto je isto učinila predsednica Saveza, Milena Delić.
Bukvić se oglasio saopštenjem.
– Poštovani,
– Na poslednjoj elektronskoj sednici Skupštine Rukometnog saveza Srbije, prilikom glasanja je bilo evidentno da rukometna zajednica trenutno ne može da se usaglasi oko odluka neophodnih za funkcionisanje, što ograničava i rad mene kao predsednika u narednom periodu. Shodno tome podnosim neopozivu ostavku na mesto predsednika Skupštine Rukometnog saveza Srbije. Ovom prilikom želim da se zahvalim na dosadašnjoj saradnji predsednici u ostavci Rukometnog saveza Srbije, Mileni Delić, delegatima Skupštine RSS i stručnoj službi Saveza.
S poštovanjem,
Dragan Bukvić – saopštio je on.