JOŠ JEDNA TRAGEDIJA: Dete (1) se udavilo u bazenu u Vukovaru – Nije mu bilo spasa!

Policijska stanica Vukovar je 15. avgusta u 16.10 primila dojavu da se dete utopilo u dvorišnom bazenu u Vukovaru.

Na licu mesta ekipa Hitne pomoći je reanimirala dete, ali je, nažalost, dete nakon pokušaja reanimacije proglašeno mrtvim.

Na licu mesta izvršen je uviđaj, a do sada prikupljenim saznanjima nisu utvrđeni elementi krivičnog dela. Utvrđeno je da se dete (2023) udavilo u dečijem bazenu u dvorištu porodične kuće.

Izvor: Srbija Danas/Večernji list

- Pogledajte najnovije ćlanke -